דניאל מירון, סימנים קטנטנים

נעים להכיר! שמי דניאל מירון ואני מדריכה של בייביסיינס ישראל ללימוד שפת הסימנים לתינוקות, מרצה ומדריכה כבר יותר מעשור לקהלים שונים החל מתינוקות ואימהות, נערים, תיירים ואנשי אקדמיה. אחד מהמטרות שמניעות אותי לפעולה הוא לעזור למשפחות לתקשר בצורה טובה יותר זה עם זה!

תעודות שונות:

  • קורס מדריכי בייבי סיינס ישראל
  • תעודת מגשרת מוסמכת
  • תואר שני בביולוגיה מאוניברסיטת בר אילן
  • תואר ראשון בביולוגיה מהמרכז האקדמי רופין
  • מדריכת טיולים מטעם משרד החינוך

ניסיון:

החל מ2019 מרצה ומדריכה להורים לתינוקות במסגרת הסמכת בייבי סיינס ישראל, כולל הדרכת הקורס הראשון בארץ של "מסמנים עם קטנטנים" מטעם בייבי סיינס. ניסיון של יותר מעשור כמרצה בעברית ואנגלית במכללות, אוניברסיטאות, ימי עיון, כנסים ומפגשים פרטיים. מפתחת תכניות ותכנית חינוכיים שונים.

במסגרת עבודתי החינוכית אני דוגלת ביחסי אנוש מעולים ושירות במעל הכל. כמו כן אני תמיד משלבת הומור וסיפורים פיקנטיים, אישיים לכל מקום בו אני מגיעה.

ובאופן אישי:

גדלתי ברחובות ולמדתי ביולוגיה לתואר ראשון ושני. בן זוגי היקר ואני נשואים מזה 6 שנים ויש לנו פעוטה מקסימה בשם תמר ותינוק נוסף בדרך…

תמר שינתה את חיי בדרך כל כך ייחודית לה ומילאה אותם בצחוק, אהבה ורגישות מדהימה. הדרך לשם לא הייתה פשוטה וכללה הרבה תסכולים וניסיונות לתרגם את ההבעות שלה לצרכים ובקשות. חוויית האימהות גרמה לי להעריך את כוחם של המילים והתקשורת שממנה יצאתי לחיפוש אחר הדרך הטובה ביותר עבורי לתקשר עם התינוקת שלי. כך גיליתי את שפת הסימנים לתינוקות, לימדתי את תמר את השיטה ונהניתי מתקשורת עשירה ומלאה אתה עד שהגיע הדיבור השוטף. אני ממליצה לכל משפחה לשלב את שפת הסימנים לתינוקות בחיים שלה כבר בגיל של כמה חודשים ולזכות להכיר מחדש את התינוק שלהם.

דניאל מירון
1. סדנת Online של Baby Signs ללימוד שפת הסימנים לתינוקות
2. סדנת הורים של Baby Signs ללימוד שפת הסימנים לתינוקות
3. סדנת אישית או זוגית ללימוד שפת הסימנים לתינוקות של Baby Signs
4. סדרת סדנאות "מסמנים עם קטנטנים"
5. שעת סיפור של שפת הסימנים לתינוקות
6. סדנת פרידה מחיתול בשיטה של Baby Signs

"נהניתי ממש בסדנא!
לא הכרתי את שפת הסימנים לתינוקות לפני ודניאל הציגה את הנושא בצורה ממש ברורה, מעניינת ואפילו מרגשת.
ממש מחכה כבר שהקטנצ'יק יתחיל לסמן 🙂
תודה דניאל! "

"דניאל מקסימה, השקיעה בסדנא מעניינת ומעשירה.. העבירה אותה בקלילות והומור והצליחה לשמור אותי מרותקת למרות הסחות של הקטנטונת 🙂 עכשיו אני מדברת עוד שפה 🙂 ממליצה לכל אמא !"

"הייתי בסדנא שדניאל העבירה והיה מעולה! דניאל מדריכה מעולה, העבירה את התכנים בצורה מקצועית, ברורה, הסבירה כל דבר והדגימה, היה מושלם! בנוסף נתנה לנו כל מיני טיפים איך להתחיל ליישם את השיטה בבית ואני חושבת שזה שדניאל מלווה אותנו גם אחרי הסדנא זה לא מובן מאליו״ "

"דניאל מתוקה ומאוד קשובה, היא מעבירה סדנא נהדרת על שפת הסימנים לתינוקות. אנחנו ישר התחלנו ליישם עם הבן שלי והוא כבר התחיל לתקשר איתנו בשפה וזה בהחלט עוזר לכולנו לתקשר יותר טוב. ממליצה בחום!!"

"אני גרה בהולנד אבל מאד רציתי לעבור את הקורס הזה אז פניתי לדניאל שהציעה להעביר לי את זה דרך on line. המפגש היה מהנה, מרתק והכי חשוב נתן לי כלי חשוב לתקשר עם הבייבי הקטנה שלי. אהבתי במיוחד שהיא שמה דגש על כך שאומנם יש הרבה סימנים "מוסכמים" אבל בסופו של דבר כל ילד הוא ייחודי ומעניינים אותו דברים שונים ולכן יצטרך סימנים שונים 🙂 ממליצה בחום"

"השתתפתי בסדנא של דניאל והתרשמתי מאוד מההשקעה בדרכי הלימוד, החומרים, השירים והגישה הנהדרת. לדניאל גישה מדהימה להורים שלא לדבר לילדים, בסבלנות אין קץ ובאהבה לחינוך חוצה יבשות. בזכות הסדנא התקשורת שלי ושל ביתי השתפרה. מבלבל להיות מוקפת ב3 שפות סביבך, אך אם ישנה שפה מאגדת ודי פשוטה לשימוש, העניין נהיה די קל ומהיר לבקש את מה ברצונך. שרוני שלי בת 15 חודשים ויודעת לבקש ולענות בזכותך דניאל ❤🙏״

המפגשים מתקיימים ברמות מנשה (ואונליין)

טלפון:
0546433119

וואטס-אפ:
http://bit.ly/WhatsAppToDaniel

אי-מייל:
danielle_mayer@yahoo.com

Facebook:
https://www.facebook.com/daniellembabysigns/